KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee
SİGORTA HABER ONLINE MEDYA GRUBU LTD ŞTİ

Erhan NAVRUZ
i[email protected]
GSM: 0 530 495 00 84

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief
Yavuz SERDAR
 

HABER EDİTÖRLERİ / News Editors
Yavuz SERDAR

GECE EDİTÖRÜ / Night Editors

Selin AYGÜN

MALİ MÜŞAVİR / Financial Advisor
Serkan GÖRGÜLÜ
 

REKLAM REZERVASYON
i[email protected]

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize [email protected]

YAZILIM FİRMASI / System Management
TE Bilişim - HS Retina

SERVİS YER SAĞLAYICI / Service Provider
TE Bilişim Yazılım İnternet Kiralama Hiz. San. ve Tic. Ldt. Şti.
ADRES/ Addresse
Esentepe Mahallesi Yalçınkaya Sokak No:3 D:6 EYÜP / İSTANBUL

GSM : 00 90 530 495 00 84
GSM : 00 90 549 495 00 84
Email : [email protected]
( Hafta İçi: 08:00 – 18:00)

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI - haberkulis.org
'de yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. haberkulis.org’de yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, haberkulis.org sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2019 haberkulis.org tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları haberkulis.org’a aittir. haberkulis.org sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar haberkulis.org’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. haberkulis.org’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. haberkulis.org’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the haberkulis.org. However, sometimes the haberkulis.org uses third parties to process your information. haberkulis.org requires these third parties to comply strictly with its instructions and the haberkulis.org requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the haberkulis.org we sometimes receive personal information about you.

For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the haberkulis.org and its services. When you use haberkulis.org online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the haberkulis.org cookies section of our full Privacy Policy.